Choď na obsah Choď na menu
 


Bermudský trojuholník

Bermudský trojuholník je oblasť v Atlantickom oceáne medzi BermudamiPortorikom a Floridou, v ktorej pre dodnes neobjasnené príčiny dochádza k leteckým a lodným nešťastiam, k záhadným zmiznutiam lodí či lietadiel .


Množstvo ľudí sa jednoducho nezmieri s tvrdeniami, že tak veľa ľudských pochybení, alebo zlyhaní techniky sa deje práve na jednom mieste na Zemi. Dávajú prednosť skôr záhadnejším vysvetleniam, ako mimozemským únosom alebo vtiahnutiu do inej dimenzie. Tu je päť najznámejších „nadprirodzených“ teórii: 

1.Existencia časovej slučky. Mohlo by sa v oblasti Bermudského trojuholníka nachádzať porušené časové pole, ktoré prenesie posádky do inej doby alebo do inej dimenzie ?

                  

2.Ďalšia teória je teória o mimozemských únosoch. Podľa nej sa v oblasti nachádza podmorská mimozemská základňa, na ktorú sú ľudské posádky unášané pre ďalšie výskumy.

                               

3.Tajná vojenská základňa alebo vojenský priestor. Vlastní vláda prísne stráženú tajnú podmorskú základňu, o ktorej nikto nesmie vedieť ? Čo ak niekto nechtiac zbadá z paluby alebo zo vzduchu niečo, čo nemal ? Nie je lepšie takéhoto človeka „nechať zmiznúť“ ?  

                        

4. Testovanie vojenských zbraní alebo tajných projektov. Neraz v histórii vyplávali na povrch šokujúce informácie o vládnych projektoch, ktoré boli prísne utajované. Môžu byť udalosti v Bermudskom trojuholníku dôsledkom jedného z nich ? A čo takto tajné zbrane ? Kto by bol ideálnejším testovacím cieľom, a
ko opustené lietadlo či loď na oceáne ?

                            

          


5. Ďalšiemu vysvetleniu a poslednému v poradí prvých piatich sa hovorí „Lúče smrti“. Tí, ktorí veria v túto teóriu si myslia, že sa na dne oceánu nachádzajú magické kryštály z dôb bájnej Atlantídy, ktoré svojim žiarením spôsobujú uvedené druhy problémov. Aký má táto teória základ a odkiaľ pochádza informácia, že Atlantída disponovala magickými kryštálmi sa zatiaľ nepodarilo zistiť.    

 

 

     

 

Príspevky

LET 19

26. 4. 2012

 

Svedkovia

26. 4. 2012

 
 

 


Mail listArchív

Kalendár
<< október / 2018 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 28867
Mesiac: 528
Deň: 14