Choď na obsah Choď na menu
 


Svedkovia

26. 4. 2012


Našťastie nie každý, kto mal dočinenia so záhadnými udalosťami v Bermudskom trojuholníku zomrel. Sú aj takí, ktorí to prežili. Je to pomerne dlhý zoznam pilotov, námorníkov, lodnej posádky, ale aj rybárov. Je zaujímavé, že aj Krištof Kolumbus bol jeden zo svedkov nezvyčajných udalostí. Spomína to vo svojom denníku. Záznamy tvrdia, že sa kompas správal veľmi zvláštne počas prechodu územím Bermudského trojuholníka. On aj jeho posádka údajne videli bielu žiariacu guľu nad hladinou oceánu. Je veľmi zvláštne, že aj iný svetoznámy moreplavec James Cook so svojou posádkou zažil v miestach Bermudského trojuholníka podobné udalosti. 

 Niekoľko ďalších svedkov uvádza zvláštny hustý oblak hmly. Tvrdia, že keď sa hmla nad oblasťou rozprestrela, začali sa diať divné veci. Podobný fenomén svedko
via zaznamenali aj v čase Filadelfského experimentu. Aj z minulosti je zaznamenaných viacero svedectiev o hustej hmle, do ktorej ak lode vplávali, nikto ich už nikdy nevidel. V roku 1901, Anne Moberly a Eleanor Jourdain vplávali do hustej hmly a ako neskôr tvrdili, na chvíľu sa ocitli v dobe pred Francúzskou revolúciou. Hovorí sa, že práve v tejto hmle sa nachádza cesta do časovej slučky. 

 Jedným z ďalších svedkov je známy pilot Charles Lindbergh, ktorý tvrdí, že tiež bol svedkom nezvyčajného fenoménu. Lindbergh tvrdí, že počas letu z Havany do St. Louis sa jeho kompas nad Bermudským trojuholníkom začal točiť ako vrtuľa. 

 
 
 

 


Mail listArchív

Kalendár
<< október / 2018 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 28868
Mesiac: 529
Deň: 15