Choď na obsah Choď na menu
 


Emma Watson

3. 4. 2012

 

emma-watson.png

 

Emma sa narodila rodičom Jacqueline a Chrisovi v Paríži vo Francúzsku. Po rozvode jej rodičov sa spolu s matkou a bratom presťahovali do Oxfordshire v Anglicku. V škole prejavovala nadšenie pre herectvo, kde si zahrala v niekoľkých školských divadelných predstaveniach.

 

Ako 7-ročná sa umiestnila na 1. mieste v školskej súťaži v recitácii. Strednú školu ukončila s prospechom "A" a chystá sa pokračovať v štúdiu na univerzite.

Teraz žije so svojou mamou v Oxforde. Jej rodičia, Chris a Jacqueline, sú momentálne rozvedení a pracujú ako právni zástupcovia. Emma má o tri roky mladšieho brata, volá sa Alex . Spolu so súrodencom majú dve mačky: Bubbles a Domino, ktorá je Alexova. Okrem Alexa má aj troch nevlastných súrodencov - brata Tobyho  a sestričky dvojičky Ninu a Lucy .

Konkurzu na Hermionu vo filme Harry Potter sa zúčastnila na podnet triedneho učiteľa. Na konkurze sa zúčastnila, ale ako hovorí - len tak zo srandy. Konkurz vyhrala a dnes už má za sebou päť filmov Harryho Pottera a v súčasnosti natáča už šieste a siedme pokračovanie.

V súčasnosti sa Emma rozhoduje medzi štúdiom na niektorej Britskej univerzite, ale zvažuje aj štúdium v Amerike na niektorej univerzite z Ivy League Colleges. Chcela by hrať vo filmoch aj počas štúdia podľa vzoru Jodie Foster, ktorá zvládla herectvo aj štúdium naraz. Emma v jednom z interview vyhlásila, že už teraz má dosť peňazí aby nemusela nikdy v živote nič robiť, ale to nie je cesta, po ktorej by chcela ísť. Štúdium na univerzite ju motivuje a verí, že z nej urobí ešte lepšiu herečku.


 
 

 


Mail listArchív

Kalendár
<< október / 2018 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 28868
Mesiac: 529
Deň: 15